Całodobowy telefon ALARMOWY +48 601 777 000

Zgłaszanie szkód szkody@osuszanie24.com

Osuszanie24 > Pożary 24 > O firmie

Osuszanie24

Skupiamy się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie oraz na jak najlepszej realizacji oczekiwań naszych klientów. Wyznajemy zasadę szybkiego i profesjonalnego działania, które pozwala na minimalizację strat już podczas pierwszej wizyty. Dlatego jeśli potrzebujesz usług takich jak osuszanie budynków czy restytucja mienia czy jakiejkolwiek innej z naszej dziedziny – to trafiłeś w idealne miejsce.

Firma nieustannie inwestuje w rozwój personelu, technologii oraz urządzeń, wykazując otwartość oraz gotowość do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. W ten sposób wychodzimy na przeciw potrzebom swoich klientów. Poprzez zdobyte doświadczenie oraz wsparcie wyspecjalizowanych techników zapewniamy gwarancję solidności, niezawodność stosowanych rozwiązań, mierzalne rezultaty oraz minimalizację strat. Stale poszerzamy również wachlarz naszej oferty, dzięki czemu dostępność do usług takich jak odgrzybianie budynków czy czyszczenie po pożarze jest obecnie zdecydowanie większa.

Posiadamy doświadczenie w likwidacji setek tysięcy szkód. Jesteśmy zawsze gotowi do natychmiastowego rozpoczęcia prac naprawczych, ograniczając do minimum skutki szkody. Dla firmy ubezpieczeniowej i dla brokera jest to gwarancją natychmiastowego podjęcia działania, obiektywnej wyceny i rzetelnego rozliczenia. Szczególnie duże znaczenie ma to w czasie klęsk żywiołowych, takich jak powódź czy pożar, kiedy to osuszanie budynku czy profesjonalne czyszczenie po pożarze ma niebagatelne znaczenie.

Historia Spółki

Firma Osuszanie24 działa na polskim rynku nieprzerwanie od listopada 1996 roku. Wcześniej znana była pod marką Munters Poland. W 2010 roku, w wyniku przekształceń własnościowych, zmieniła nazwę na Polygon Poland. Od 2015 roku firma posiada polski kapitał i polską nazwę Osuszanie24.

separator osuszanie24 o firmie

Od początku swojej działalności firma wykonała już setki usług z zakresu kompleksowej likwidacji szkód zalaniowych, pożarowych oraz tymczasowej kontroli wilgotności. Nasi pracownicy niejednokrotni byli zmuszeni do pracy w warunkach ekstremalnych, między innymi podczas usuwania szkód głośnych katastrof i klęsk żywiołowych. Jednakże od początku istnienia firmy, w centrum jej zainteresowania zawsze był Klient. Dlatego bez względu na to, czy do wykonania jest pojedyncze osuszenie budynku, lokalu, pojedynczej łazienki, czy kompleksowy i długi proces restytucji mienia, nasi fachowcy z należytą starannością wykonują każde kolejne zlecenie.

24h infolifnia 24h znajdź oddział Zalanie miałeś zalanie?